Стильна жіноча сумка з довгими ручками чорна натуральна замша+екошкіра
- В наявності
- Код: 79584-750/1
1 050 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна жіноча сумка з довгими ручками чорна натуральна замша+екошкіра
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Містка жіноча сумка лаконічної прямокутної форми. Виконана з натуральної замші попереду та якісної екошкіри ззаду. Сумка середнього розміру, має одне відділення на блискавці з підкладкою. Всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Попереду та позаду кишеня на магниті.
Без довгого ременя. Довжина ручок - 60см
Розміри сумки: висота - 17 см, ширина - 29 см, глибина - 9 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Комбінований |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴










