Жіноча сумочка на широком ремені сумка чорна натуральна замша+шкірзам
- В наявності
- Код: 0595-1-620/1
920 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумочка на широком ремені сумка чорна натуральна замша+шкірзам
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Класика!
Невелика жіноча сумочка через плече, виконана з натуральної замші попереду та якісного структурного шкірозамінника. У сумочки два основних відділу з підкладкою на двох блискавках. Всередині кишеня на блискавці і відкрита кишеня. На звороті кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота - 17 см, ширина по дну 22 см, глибина - 7см. Текстильний ремінь при максимальному збільшенні - 125 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Комбінований |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴












