



Класична жіноча сумка із замочком формату А4 чорна шкірзам
- В наявності
- Код: 0584-700/2
1 020 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класична жіноча сумка із замочком формату А4 чорна шкірзам
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Класична ділова сумочка прямокутної форми - класика, яка поза часом!
Сумка виконана з якісного шкірзаму, має одне відділення без підкладки. Усередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Закривається сумка на клапан із поворотним замочком.
Розміри сумочки: 32 см ширина по низу, 41 см ширина по верху, 27 см висота, 12 см глибина. У комплекті довгий регульований ремінь. .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Зерниста |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴



